Family car rental nuomoja 7 vietų automobilius puikiai tinkančius keliautojams, kuriems reikalingas talpus automobilis ar ieškantiems šeimyninio automobilio.

Family car rental yra nedidelė įmonė, įkurta Ramūno ir Editos šeimos, kurie keliaudami su trimis vaikais gana dažnai susiduria su nuomojančių įmonių „patraukliais“ pasiūlymais kai reikia didesnio, šeimyninio, automobilio, papildomomis išlaidomis už vaikiškas kėdutes, GPS navigacijos ar stogo bagažinės nuomą. Puikiai suprantame šeimų turinčių daugiau nei vieną vaikutį poreikius, todėl pasirengę padėti sprendžiant iškylančius sunkumus.

Family car rental nuomoja 7 vietų automobilius puikiai tinkančius keliautojams, kuriems reikalingas talpus automobilis ar ieškantiems šeimyninio automobilio. Sulankstomos galinės sėdynės užtikrins talpią bagažinę ir papildomas sėdimas vietas, kai jų prireiks.

Family car rental siūlo techniškai tvarkingus ir prižiūrėtus automobilius, nemokamas vaikiškas kėdutes ir GPS navigacijas. Už papildomą simbolinį mokestį suteiksime stogo bagažinę. Užtikrinsime nemokamą automobilių pristatymą Vilniaus mieste, o esant poreikiui susitarsime dėl pristatymo į kitus miestus. Pasitiksime Jus oro uoste ir priimsime automobilį atgal Jums patogiu laiku.

Family car rental automobilių nuoma pasiekiama 24/7, t.y. dirbame 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.